0.3125RD6061T6511-48
Manufacturer Part Number:
0.3125RD6061T6511-48
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
0.3125RD6061T6511-48 5/16" DIAME
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.312" Dia x 48.000" L (7.93mm x 1219.20mm)