0.25X0.5FLT6061T6511-8
Manufacturer Part Number:
0.25X0.5FLT6061T6511-8
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/4X1/2 6061 ALUMINUM FLT 8"L
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
8.000" L x 0.500" W x 0.250" H (203.20mm x 12.70mm x 6.35mm)