0.625X4.0FLT6061T6511-1
Manufacturer Part Number:
0.625X4.0FLT6061T6511-1
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
0.625X4.0FLT6061T6511-1 5/8" X 4
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.000" L x 4.000" W x 0.625" H (25.40mm x 101.60mm x 15.88mm)