0.375X1.5FLT6061T6511-10
Manufacturer Part Number:
0.375X1.5FLT6061T6511-10
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
0.375X1.5FLT6061T6511-10 3/8" X
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
10.000" L x 1.500" W x 0.375" H (254.00mm x 38.10mm x 9.53mm)