0.375X1.0FLT6061T6511-4
Manufacturer Part Number:
0.375X1.0FLT6061T6511-4
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
0.375X1.0FLT6061T6511-4 3/8" X 1
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
4.000" L x 1.000" W x 0.375" H (101.60mm x 25.40mm x 9.53mm)