0.375X3.0FLT6061T6511-1
Manufacturer Part Number:
0.375X3.0FLT6061T6511-1
Part of Description:
0.375X3.0FLT6061T6511-1 3/8" X 3
Specifications :
1.000" L x 3.000" W x 0.375" H (25.40mm x 76.20mm x 9.53mm)