0.25X2.5FLT6061T6511-1
Manufacturer Part Number:
0.25X2.5FLT6061T6511-1
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 1"L
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.000" L x 2.500" W x 0.250" H (25.40mm x 63.50mm x 6.35mm)