GW CSSRM3.PM-M9MF-XX510-1-700-R33
Manufacturer Part Number:
Part of Description:
LED OSLON SQUARE SMD
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
270lm (260lm ~ 280lm)
Height - Seated (Max) :
0.085" (2.16mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V