0.25X6.0FLT6061T6511-8
Manufacturer Part Number:
0.25X6.0FLT6061T6511-8
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
8.000" L x 6.000" W x 0.250" H (203.20mm x 152.40mm x 6.35mm)