0.375X1.0FLT6061T6511-36
Manufacturer Part Number:
0.375X1.0FLT6061T6511-36
Part of Description:
0.375X1.0FLT6061T6511-36 3/8" X
Specifications :
36.000" L x 1.000" W x 0.375" H (914.40mm x 25.40mm x 9.53mm)