0.375X4.0FLT6061T6511-12
Manufacturer Part Number:
0.375X4.0FLT6061T6511-12
Part of Description:
0.375X4.0FLT6061T6511-12 3/8" X
Specifications :
12.000" L x 4.000" W x 0.375" H (304.80mm x 101.60mm x 9.53mm)