0.125X0.75FLT6061T6511-36
Manufacturer Part Number:
0.125X0.75FLT6061T6511-36
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
ALUM PLATE 1/8" x 3/4" x 36"
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
36.000" L x 0.750" W x 0.125" H (914.40mm x 19.05mm x 3.18mm)