L130-3080HA3000005
Manufacturer Part Number:
L130-3080HA3000005
CCT (K) :
3000K
Current - Max :
480mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.76mm)
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.71V