L130-5780HA3000001
Manufacturer Part Number:
L130-5780HA3000001
CCT (K) :
5700K
Current - Max :
480mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
37lm
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.030" (0.76mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
207 lm/W
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.71V