0.125X1.0FLT6061T6511-8
Manufacturer Part Number:
0.125X1.0FLT6061T6511-8
Part of Description:
ALUM PLATE 1/8" x 1" x 8"
Specifications :
8.000" L x 1.000" W x 0.125" H (203.20mm x 25.40mm x 3.18mm)