0.125X0.75FLT6061T6511-6
Manufacturer Part Number:
0.125X0.75FLT6061T6511-6
Part of Description:
ALUM PLATE 1/8" x 3/4" x 6"
Specifications :
6.000" L x 0.750" W x 0.125" H (152.40mm x 19.05mm x 3.18mm)