GW DASPA1.UC-HTJP-5D8F-1-100-R18
Manufacturer Part Number:
Current - Max :
250mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.051" (1.30mm)
Size / Dimension :
0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.02V