GW DASPA1.UC-HRHT-5C7E-1-100-R18-PA
Manufacturer Part Number:
Current - Max :
250mA
Current - Test :
100mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
38lm (33lm ~ 42lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.051" (1.30mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
126 lm/W
Size / Dimension :
0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.02V