LCW CQAR.PC-MUNQ-6H7I-1-700-R18-PA
Manufacturer Part Number:
Part of Description:
LED OSLON 2W SMD
Color :
White
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
295lm (259lm ~ 330lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Height - Seated (Max) :
0.077" (1.95mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V