0.125X2.5FLT6061T6511-48
- Manufacturer Part Number:
- 0.125X2.5FLT6061T6511-48
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- ALUM PLATE 1/8" x 2-1/2" x 48"
- Stock Condition:
- 50
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 48.000" L x 2.500" W x 0.125" H (1219.20mm x 63.50mm x 3.18mm)