GW CSSRM1.CC-MSMU-5F7G-1-700-R18
Manufacturer Part Number:
Part of Description:
OSLON SQUARE 5700K
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1.8A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
252lm (224lm ~ 280lm)
Height - Seated (Max) :
0.077" (1.95mm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
129 lm/W
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
CSMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V