SG-9101CG-D20PHCAC
Manufacturer Part Number:
SG-9101CG-D20PHCAC
Part of Description:
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Available Frequency Range :
670 kHz ~ 20 MHz
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
-2.00%, Down Spread
Voltage - Supply :
1.62V ~ 3.63V