U.FLHF-ELM6-088N3PDAT235
Manufacturer Part Number:
U.FLHF-ELM6-088N3PDAT235
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.37mm OD Coaxial Cable
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.252" (235.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C