DSC400-1111Q0090KI1T
Manufacturer Part Number:
DSC400-1111Q0090KI1T
Part of Description:
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Current - Supply (Max) :
Frequency - Output 1 :
10MHz
Frequency - Output 2 :
27MHz
Frequency - Output 3 :
148.5MHz
Frequency - Output 4 :
125MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height :
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
20-VFQFN Exposed Pad
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply :
2.25V ~ 3.6V