AA1-B2-14-050-3B1-C
- Manufacturer Part Number:
- AA1-B2-14-050-3B1-C
- Current Rating (Amps) :
- 50mA
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V