ZUSAH1.5X29
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.5X29
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 29mm
Diameter - Inside :
1.142" (29.00mm)
Diameter - Outside :
1.260" (32.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)