ZUSAV2X76
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2X76
Part of Description:
Viton O-Ring - 2mm Wide 76mm ID
Diameter - Inside :
2.992" (76.00mm)
Diameter - Outside :
3.150" (80.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)