ZUSAH4X76
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4X76
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 76mm ID
Diameter - Inside :
2.992" (76.00mm)
Diameter - Outside :
3.307" (84.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)