ZUSAH4X12
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4X12
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 12mm ID
Diameter - Inside :
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside :
0.787" (20.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)