ZUSAH3X124
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3X124
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 124mm I
Diameter - Inside :
4.882" (124.00mm)
Diameter - Outside :
5.118" (130.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)