ZUSAH2X41
Manufacturer Part Number:
ZUSAH2X41
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 41mm ID
Diameter - Inside :
1.614" (41.00mm)
Diameter - Outside :
1.772" (45.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)