ZUSAV2X72
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2X72
Part of Description:
Viton O-Ring - 2mm Wide 72mm ID
Color :
Black
Diameter - Inside :
2.835" (72.00mm)
Diameter - Outside :
2.992" (76.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)