ZUSAS2X18
Manufacturer Part Number:
ZUSAS2X18
Part of Description:
Silicone O-Ring - 2mm Wide 18mm
Diameter - Inside :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside :
0.866" (22.00mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)