ZUSAV2.5X18
Manufacturer Part Number:
ZUSAV2.5X18
Part of Description:
Viton O-Ring - 2.5mm Wide 18mm I
Diameter - Inside :
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside :
0.906" (23.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.098" (2.49mm)