ZUSAH3.5X60
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3.5X60
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3.5mm Wide 60mm
Diameter - Inside :
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside :
2.638" (67.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.138" (3.51mm)