ZUSAH1.5X17.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.5X17.5
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 17.5m
Diameter - Inside :
0.689" (17.50mm)
Diameter - Outside :
0.807" (20.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)