ZUSAH3.1X94.4
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3.1X94.4
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3.1mm Wide 94.4m
Diameter - Inside :
3.717" (94.41mm)
Diameter - Outside :
3.961" (100.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.122" (3.10mm)