ZUSAH3X192
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3X192
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 192mm I
Diameter - Inside :
7.559" (192.00mm)
Diameter - Outside :
7.795" (198.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)