ZUSAH2.4X14.3
Manufacturer Part Number:
ZUSAH2.4X14.3
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 14.3m
Diameter - Inside :
0.563" (14.30mm)
Diameter - Outside :
0.752" (19.10mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.094" (2.40mm)