ZUSAVB75M1.5X12
Manufacturer Part Number:
ZUSAVB75M1.5X12
Part of Description:
Brown Viton O-Ring - 1.5mm Wide
Color :
Brown
Diameter - Inside :
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside :
0.591" (15.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)