ZUSAS70FDA2.4X5.6
Manufacturer Part Number:
ZUSAS70FDA2.4X5.6
Part of Description:
Silicone O-Ring - 2.4mm Wide 5.6
Diameter - Inside :
0.220" (5.60mm)
Diameter - Outside :
0.409" (10.40mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.094" (2.40mm)