ZUSAH3X26
Manufacturer Part Number:
ZUSAH3X26
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 3mm Wide 26mm ID
Diameter - Inside :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside :
1.260" (32.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)