ZUSAH1.5X26
Manufacturer Part Number:
ZUSAH1.5X26
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 1.5mm Wide 26mm
Diameter - Inside :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside :
1.142" (29.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)