ZUSAS70FDA2X26
Manufacturer Part Number:
ZUSAS70FDA2X26
Part of Description:
Silicone O-Ring - 2mm Wide 26mm
Diameter - Inside :
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside :
1.181" (30.00mm)
Operating Temperature :
-62°C ~ 232°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)