ZUSAVB75M2X12
Manufacturer Part Number:
ZUSAVB75M2X12
Part of Description:
Brown Viton O-Ring - 2mm Wide 12
Color :
Brown
Diameter - Inside :
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside :
0.630" (16.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.079" (2.00mm)