ZUSAVB75M3X14
Manufacturer Part Number:
ZUSAVB75M3X14
Part of Description:
Brown Viton O-Ring - 3mm Wide 14
Color :
Brown
Diameter - Inside :
0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside :
0.787" (20.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)