ZUSAH4X190
Manufacturer Part Number:
ZUSAH4X190
Part of Description:
Buna-N O-Ring - 4mm Wide 190mm I
Diameter - Inside :
7.480" (190.00mm)
Diameter - Outside :
7.795" (198.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 121°C
Width / Cross Section :
0.157" (3.99mm)