ZUSAV3X200
Manufacturer Part Number:
ZUSAV3X200
Part of Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 200mm ID
Diameter - Inside :
7.874" (200.00mm)
Diameter - Outside :
8.110" (206.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)