ZUSAVB75M1.5X4.5
Manufacturer Part Number:
ZUSAVB75M1.5X4.5
Part of Description:
Brown Viton O-Ring - 1.5mm Wide
Color :
Brown
Diameter - Inside :
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside :
0.295" (7.50mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.059" (1.50mm)