ZUSAV3X41
Manufacturer Part Number:
ZUSAV3X41
Part of Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 41mm ID
Diameter - Inside :
1.614" (41.00mm)
Diameter - Outside :
1.850" (47.00mm)
Operating Temperature :
-26°C ~ 204°C
Width / Cross Section :
0.118" (3.00mm)